Kruidenthee en thee van hoge kwaliteit

Ontdek deze lijn van uitzonderlijke thees, die de weldoende eigenschappen van de beste planten in zich dragen.
9 lekkere smaken om te smaken in eenzame rust of als gezellige drank onder vrienden.

Ieder van de 9 soorten heeft behalve zijn heerlijke smaak nog de eigenschappen die zijn vermeld op de zijkant van het doosje.

Alle planten, gebruikt in deze mengelingen zijn van 100% biologische
oorsprong. De mengelingen worden zorgvuldig bereid met uitgelezen planten die op speciale wijze gesneden worden en die niet tot poeder zijn vermalen. Het individuele portiezakje in dichtgebonden katoen mousseline (zonder plaksel, noch nietje) geeft perfect die smaken vrij die de planten bevatten. Ieder zakje is voldoende voor een theekan van 2 personen.

Aurore (Versterkt) - Bienvenue ( Ontspannend ) - Bigarade ( Kalmerend ) - Frimas ( Verwarmend ) - Hamac ( Anti-stress ) - Ondine ( Verslankend ) - Rêverie ( voor de slaap ) - Sérénade ( avondthee ) - Thé à la menthe -

Thee « Bio 3de Wereld

COOK vond in Kerala, in het zuiden van Indië, één van de beste zwarte thees ter wereld, waarvan het rijke aroma u zal doen versteld staan.
Deze zwarte thee uit het hart van Nellyampathy, geoogst op een gemiddelde hoogte van 1070 meter in een biologische onderneming ( POABS ) werd mooi verpakt in een mooie witijzeren doos. Weldadig en rijk aroma met subtiele noties van honing en noten. Een donkerrode kleur verraadt een mengeling die gecreëerd werd door één der grootste theespecialisten ter wereld.

Vind een verkooppunt in je regio